Zima na lodowisku

zima_na_lodowisku.jpg

Kiedy spadają pierwsze płatki śniegu wiemy, że przyszedł czas na jakiś zimowy sport. Wyciągamy z piwnicy sanki i zaczynamy przypominać sobie, jak to jest znów być dzieckiem, albo wykupujemy wyjazd w góry żeby pojeździć na nartach lub snowboardzie. Albo, jeśli mieszkamy w dużym mieście, próbujemy czegoś nowego.

Mogą to być łyżwy, ale bardziej ekstremalne. Czemu więc nie spróbować dla odmiany czegoś innego – mianowicie hokeja. Tak, właśnie hokeja.

Możemy poczuć się, jak Mariusz Czerkawski, jak czescy, amerykańscy czy kanadyjscy zawodnicy i wyruszyć na lodowisko. To będzie doskonała przygoda i doskonały sposób na sprawdzenie swojej kondycji fizycznej. Bowiem gra w hokeja jest trudna.

Wymagająca i absorbująca. To gra dla tych, którzy lubią adrenalinę, sporty kontaktowe, a do tego są dobrymi łyżwiarzami. Warto jednak spróbować.

Bowiem satysfakcja po rozegranym meczu hokejowym jest niesamowita. Zwłaszcza, jak gramy w sprawdzonym, dobrym towarzystwie. Nie ma więc na co czekać, tylko kupować lub wypożyczać sprzęt i tej zimy narty czy sanki zamienić na hokejowe łyżwy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *