Sport dla syna

Penco Polska

sport_dla_syna.jpg

Jeśli chcemy żeby nasz syn jeszcze w tym roku zaczął uprawiać jakiś sport powinniśmy wykorzystać sezon zimowy i zapisać go choćby na naukę gry w hokeja. Jak to? Dlaczego akurat hokej. To gra dla twardzieli, więc jeśli chcemy, żeby nasz potomek nauczył się być twardym, silnym, odważnym, ale przy okazji nauczył się grać w drużynie to hokej będzie idealny. Z pewnością zbuduje w chłopcu tężyznę fizyczną, ale i zwinność.

Dwa w jednym. Oczywiście nie można zapominać o tym, żeby zanim zdecydujemy się zrobić z syna hokeistę nauczyć go jeździć na łyżwach, bowiem bez tej umiejętności ani rusz. Kiedy już nasza pociecha nauczy się jeździć na łyżwach powinniśmy kupić mu odpowiedni sprzęt. Zakładając, że wyrośnie z kombinezonu spróbujmy takowy wypożyczyć lub kupić coś używanego.

Nowe możemy kupić kije i kaski rowerowe dziecięce, bowiem głowa nie urośnie tak szybko. Nie można oczywiście zapominać o ochraniaczach. Gotowego chłopaka możemy wypuścić na lodowisko. Kto wie, może złapie bakcyla i będzie grał też latem.

Na trawie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *